MOŻESZ BYĆ CIEKAW...(FAQ)

Zarówno początek jak i koniec wycieczki ma miejsce z niewielkiej przystani przy ul. Dobrej zlokalizowanej na Nowej Motławie. (obok przystanku autobusowego „Dobra”). 10 minut piechotą od Bramy Stągiewnej.

Ubierz się wygodnie, aby nic nie krępowało Twoich ruchów. Możesz płynąć boso lub w sandałach, a nawet pełnym obuwiu jeśli nie obawiasz się pochlapania. Jeżeli masz buty neoprenowe to mogą się przydać w chłodniejsze dni.

W słoneczny dzień weź czapkę, okulary i użyj kremu z filtrem. W chłodniejszy dzień nie zapomnij o kurtce i czapce. Zabierz ze sobą butelkę z wodą i dobry humor. Jeśli potrzebny Ci telefon dostaniesz od nas wodoszczelne etui na czas trwania wycieczki. Możesz zabrać zapasowy komplet ciuchów na wszelki wypadek 😊

Im mniej rzeczy tym wygodniej. 😊 Dostaniesz wodoszczelną torbę, do której możesz zapakować np. bluzę, kurtkę, mały plecak oraz wodoszczelne etui na telefon i klucze.

Jeżeli nigdy nie pływałeś na desce SUP, nie obawiaj się! Najpierw nauczymy Cię podstaw wiosłowania i pływania na SUPie. Nie trzeba od razu stać, możesz płynąć również w pozycji siedzącej.

Nic nie szkodzi, zadzwoń i daj znać, że chcesz wziąć udział w wycieczce, a połączymy Cię z inną grupą, na ile będzie to możliwe.

Tak, ale powyżej 12 roku życia i pod opieką rodziców / opiekunów.

Możesz zapłacić na miejscu. Przyjmujemy płatność kartą, poinformuj nas o tym wcześniej.

Prawdopodobnie nie, ale 😊 …  zawsze jest minimalne ryzyko. Jakość wody w Motławie pozwala na organizację zawodów pływackich, więc nie masz się czego obawiać 😊 Możesz mieć ze sobą zapasowy komplet ciuchów.

Zapewniamy deski SUP, kamizelki asekuracyjne,  wodoszczelne torby, etui na telefon i asystę opiekuna – przewodnika.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI!

underline-wave.png

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!