MOŻESZ BYĆ CIEKAW...(FAQ)

Zarówno początek jak i koniec wycieczki ma miejsce z niewielkiej przystani przy ul. Kamienna Grobla zlokalizowanej na Nowej Motławie. (obok przystanku autobusowego „Dolna”). 5 minut piechotą od Bramy Stągiewnej.

Ubierz się wygodnie, aby nic nie krępowało Twoich ruchów. Możesz płynąć boso lub w sandałach, a nawet pełnym obuwiu jeśli nie obawiasz się pochlapania. Jeżeli masz buty neoprenowe to mogą się przydać w chłodniejsze dni.

W słoneczny dzień weź czapkę, okulary i użyj kremu z filtrem. W chłodniejszy dzień nie zapomnij o kurtce i czapce. Zabierz ze sobą butelkę z wodą i dobry humor. Jeśli potrzebny Ci telefon dostaniesz od nas wodoszczelne etui na czas trwania wycieczki. Możesz zabrać zapasowy komplet ciuchów na wszelki wypadek 😊

Im mniej rzeczy tym wygodniej. 😊 Dostaniesz wodoszczelną torbę, do której możesz zapakować np. bluzę, kurtkę, mały plecak oraz wodoszczelne etui na telefon i klucze.

Jeżeli nigdy nie pływałeś na desce SUP, nie obawiaj się! Najpierw nauczymy Cię podstaw wiosłowania i pływania na SUPie. Nie trzeba od razu stać, możesz płynąć również w pozycji siedzącej.

Nic nie szkodzi, zadzwoń i daj znać, że chcesz wziąć udział w wycieczce, a połączymy Cię z inną grupą, na ile będzie to możliwe.

Tak, ale powyżej 12 roku życia i pod opieką rodziców / opiekunów.

Możesz zapłacić na miejscu. Przyjmujemy płatność kartą, poinformuj nas o tym wcześniej.

Prawdopodobnie nie, ale 😊 …  zawsze jest minimalne ryzyko. Jakość wody w Motławie pozwala na organizację zawodów pływackich, więc nie masz się czego obawiać 😊 Możesz mieć ze sobą zapasowy komplet ciuchów.

Zapewniamy deski SUP, kamizelki asekuracyjne,  wodoszczelne torby, etui na telefon i asystę opiekuna – przewodnika.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI!

underline-wave.png

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ!